ALİ BABA BAY ve BAYAN HAMAMI

   

     Ali Baba Hamamı yeni binası ve güleryüzlü personeli ile İzmir - Şirinyer Hipodrom arkasında hizmetinizde. Bay  ve Bayanlara Özel Hamamları, Havuz, Sauna, Masaj hizmetleri ve kişiye özel soyunma kabinleri ile de Ali Baba Hamamı vazgeçilmez adreslerinizden.

   

    Her ay düzenli dezenfekte işlemlerinin yapıldığı hamamımız, siz ve ailenizin gönül rahatlığı ile hoş vakitler geçirebileceği bir mekan olarak tasarlanmıştır. Hem bay hem de bayanlara özel iki ayrı hamam, sauna, havuz ve kabinlerimiz mevcuttur. Aileniz ile de gelebileceğiniz hamamızda bay ve bayanlara özel masör ve görevliler vardır. Banyonuz esnasında veya sonrasında arzu edeceğiniz her türlü içecek ve ikramlarımızında mevcut olduğu hamamımız, gruplara özel programlarda düzenleyebilmektedir. 24 saat kameralar ile kontrol edilen hamamımız güvenliğiniz açısından da oldukça sistemli dizayn edilmiş ve özel ücretsiz müşteri otoparkına sahiptir.

   

   Sabah 07:00 den gece 23:00'a kadar açık olan hamamımıza siz ve aileniz için Huzurlu, Güvenli ve Hijyenik bir ortam sizleri bekliyor.